| | | AAA |

13 stycznia 2014 20:06 | Kronika Przedszkola

WARSZTATY PLASTYCZNE

W RAMACH WSPÓŁPRACY  PRZEDSZKOLA ZE SZKOŁĄ NR 2 W GRUDNIU ODBYŁY SIĘ WARSZTATY PLASTYCZNE W GRUPIE 6-LETNIEJ „PRZYJACIELE KUBUSIA PUCHATKA” , PROWADZONE PRZEZ NAUCZYCIELKĘ PLASTYKI SZKOŁY NR 2 W GŁUCHOŁAZACH - PANIĄ JOANNĘ  ROGALSKĄ.  PANI ASIA DOSTARCZYŁA DO PRZEDSZKOLA PIĘKNE ODLEWY Z GIPSU W POSTACI CHOINEK. NASZ NIECODZIENNY GOŚĆ ROZPOCZĄŁ  ZAJĘCIA OD WYWOŁANIA ODPOWIEDNIEGO NASTROJU I STANU EMOCJONALNEGO DZIECI, PODANIE TEMATU  ORAZ POKAZANIE W JAKI SPOSÓB MOŻNA EKSPERYMENTOWAĆ BARWNĄ PLAMĄ. DZIECI OBSERWOWAŁY EFEKT MIESZANIA KOLORÓW POWSTAWANIA BARW POCHODNYCH I RÓŻNEGO STOPNIA NASYCENIA. ZAJĘCIA ODBYWAŁY SIĘ W  ATMOSFERZE ZACHĘTY, ŻYCZLIWOŚCI I SPOKOJU. PANI ASIA  UKAZAŁA WYCHOWANKOM ŚWIAT SZTUKI I JEJ WARTOŚCI A DZIECI MIAŁY OKAZJĘ  POCZUĆ SIĘ JAK W SZKOLE.