Aktualne komunikaty w dziale INFORMACJE: opłaty, zapowiedź filmu itd.::POMYSŁY DO ZABAWY I PRACY Z DZIECKIEM W DOMU

07 lutego 2020 17:31 | Kronika Przedszkola

NIECH ŻYJE BAL !

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. W bieżącym roku bal odbywał się w Zamku Królewskim. Pomysłowość rodziców na piękne i bardzo ciekawe stroje przerosła nasze oczekiwania. Na balu obok księżniczek, wróżek, rycerzy, muszkieterów, piratów czy żołnierzy - komandosów, pojawiły się postaci z ulubionych bajek Czerwony Kapturek, Syrenka, Kot w Butach. Nie zabrakło policjantów oraz strażaków oraz krakowianek. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce –  przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcie. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w przygotowaniu balowych kreacji.