Aktualne komunikaty w dziale INFORMACJE: opłaty, zapowiedź filmu itd.::POMYSŁY DO ZABAWY I PRACY Z DZIECKIEM W DOMU

27 stycznia 2020 19:13 | Kronika Przedszkola

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Z okazji Ich święta, dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 w Głuchołazach wraz z wychowawczyniami przygotowały ciekawe przedstawienia.  Uroczystość odbyła się w Centrum Kultury im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach. Podczas występu dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki z życzeniami i prezentowały swoje umiejętności taneczne. Licznie przybyli goście zasiedli na przygotowanych dla nich miejscach i z dumą oraz kręcącą się w oku łezką oglądali występy swoich wnucząt. Dziewczynki wcieliły się w role babć, a chłopcy w rolę dziadków. Były to wyjątkowe chwile pełne radości i uśmiechu. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.