Aktualne komunikaty w dziale INFORMACJE: opłaty, zapowiedź filmu itd.::POMYSŁY DO ZABAWY I PRACY Z DZIECKIEM W DOMU

20 grudnia 2019 22:20 | Kronika Przedszkola

PRZY WIGILIJNYM STOLE

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości  chwile. Każdy z nas pewnie chciałby, aby trwały choć troszkę dłużej. Pewnie dlatego już z początkiem grudnia czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania. W naszym przedszkolu w tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia odbywały się spotkania opłatkowe we wszystkich grupach. Podczas spotkań było bardzo uroczyście i nastrojowo. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały świąteczne piosenki oraz kolędy. W świątecznym nastroju przy świetle świec dzieci oraz personel przedszkola składali sobie życzenia dzieląc się opłatkiem. Było rodzinnie, nastrojowo i bardzo sympatycznie.