23 września 2019 07:28 | Kronika Przedszkola

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka został ustanowiony  dla podkreślenia roli edukacji przedszkolnej w rozwoju i wychowaniu dziecka. Coroczne świętowanie Dnia Przedszkolaka w naszym przedszkolu ma na celu dostarczenie dzieciom kolejnych okazji do wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Od samego ranka dzieci mogły uczestniczyć w różnych atrakcjach zorganizowanych specjalnie dla nich. Nauczycielki starały się jak najbardziej uatrakcyjnić ten dzień. Dzieci z balonami i śpiewem wyruszyły barwnym korowodem,  ulicami Głuchołaz, by pokazać, że dziś mają swoje święto. Po spacerze miały okazję, obejrzeć piękną bajkę w kinie. Radosny nastrój udzielił się wszystkim.