| | | AAA
Publiczne Przedszkole Nr 2 w Głuchołazach i Oddział w Konradowie
Aktualne komunikaty w dziale INFORMACJE: opłaty, zapowiedź filmu itd.::POMYSŁY DO ZABAWY I PRACY Z DZIECKIEM W DOMU

Kronika Przedszkola

17 czerwca 2019 18:50 | Kronika Przedszkola

PRZEDSZKOLA CZAS JUŻ MINĄŁ NAM

 

14 czerwca 2019 roku, 6 – latki żegnały się z przedszkolem i ze swoimi paniami. Uroczystość odbyła się w Centrum Kultury im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach. Dla dzieci ich rodziców to szczególny dzień, gdyż po wakacjach nie wrócą już do przedszkola. Starszaki zaprezentowały zebranym gościom swoje zdolności i  umiejętności, których nauczyły się w przedszkolu. Wśród gości oprócz rodziców i rodziny byli: Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania w Głuchołazach Pani Krystyna Kubiszyn, oraz młodsi koledzy i koleżanki z przedszkola. Zaproszonych gości powitała Pani Dyrektor Beata Widziszowska, która serdecznie podziękowała rodzicom odchodzących dzieci za współpracę, a następnie oddała głos starszakom. W programie znalazły się wiersze, piosenki, tańce. Goście mieli okazję podziwiać przepiękne stroje, a także umiejętności wokalne, taneczne, recytatorskie, umiejętność współdziałania w zespole, poczucie pewności siebie, obycie z mikrofonem.

Po głównej części programu, nadszedł najbardziej wzruszający moment. Już w  salach przedszkolnych, były łzy wzruszenia, podziękowania od rodziców i dzieci dla pań i całego personelu przedszkola. Dzieci otrzymały na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil książki, dyplomy ukończenia przedszkola oraz słodką niespodziankę.

Wszystkim przedszkolakom życzymy udanych wakacji, a pierwszoklasistom wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych !

Przeczytano: 577 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: