05 czerwca 2019 20:42 | Kronika Przedszkola

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Nie do przecenienia jest rola, jaką  w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat, odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając w ramach społecznej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” do naszego przedszkola zawitali wyjątkowi goście. Była to młodzież z Zespołu Szkół  w Głuchołazach wraz z panią Mariolą Śnieżek. Nasi goście zaprezentowali najmłodszym przedszkolakom z grupy (Delfinki, Żabki oraz Kotki) serię krótkich bajeczek. Młodzież nie tylko zaprezentowała treść opowiadania ale równie pobawiła się dziećmi w ulubione zabawy przedszkolaków. Na zakończenie spotkania wszyscy dostali słodki poczęstunek oraz zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcia.

Był to bardzo mile spędzony czas :)