04 kwietnia 2019 20:58 | Kronika Przedszkola

STARSZAKI W SZKOLE

Nasze najstarsze przedszkolaki w marcu i początkiem kwietnia były z odwiedzinami w Szkole Podstawowej nr 1,2,3 w naszym mieście. Dzieci w Szkole Podstawowej nr 1 uczestniczyły w zajęciach doświadczalnych. Pod okiem nauczycielek oraz starszych kolegów nasi wychowankowie wykonywali bardzo ciekawe eksperymenty- stali się prawdziwymi chemikami. W Szkole Podstawowej nr 2 dzieci uczyły się tworzyć bajki animowane. Każda grupa pod czujnym okiem nauczycielek stworzyła swój własny film. Natomiast w Szkole Podstawowej nr 3 dzieci obejrzały spektakl teatralny o Bazyliszku oraz wzięły udział w zajęciach twórczych oraz szachowych. Dziękujemy nauczycielkom za zaproszenie i  przygotowanie bardzo ciekawych zajęć.