22 grudnia 2018 20:20 | Kronika Przedszkola

WIGILIA W PRZEDSZKOLU

Święta Bożego Narodzenia to piękny i wyjątkowy czas, dlatego też w naszym przedszkolu w tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia odbywały się spotkania opłatkowe we wszystkich grupach. Podczas spotkań było bardzo uroczyście i nastrojowo. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały świąteczne piosenki oraz kolędy. Dzieci 6 letnie zaprosiły swoich rodziców na spotkanie wigilijne. Przedstawiły historię narodzenia Pana Jezusa w formie wierszy i kolęd. W świątecznym nastroju przy świetle świec rodzice i dzieci składali sobie życzenia dzieląc się opłatkiem. Wrażenia z wieczoru wigilijnego w przedszkolu na długo pozostaną dzieciom i ich rodzicom w pamięci. Było rodzinnie, nastrojowo i bardzo sympatycznie.