21 czerwca 2018 09:44 | Kronika Przedszkola

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU MOTYLE KSIĄŻKOWE

W środę 6 czerwca 2018 r. w Centrum Kultury odbyła się uroczysta Gala z okazji XIV edycji konkursu czytelniczego „Motyle Książkowe”,  podczas której nagrodzono najaktywniejszych czytelników dyplomami i książkami. Dzieci z mniejszą ilością wizyt również zostały docenione i otrzymały wyróżnienia, natomiast wszystkie pozostałe przedszkolaki, którym się nie udało zdobyć nagrody  dostały podziękowania za udział w konkursie. Podczas uroczystej Gali gościnnie wystąpiły dzieci z grupy „ Jarzębinki” oraz "Biedronki".

Panie bibliotekarki  podziękowały pani Dyrektor i nauczycielom wychowania przedszkolnego za dotychczasową współpracę oraz za zaangażowanie przy wychowaniu następnego pokolenia czytelników i miłośników książek.

Gratulujemy wszystkim laureatom, wyróżnionym w konkursie. Zachęcamy rodziców do dalszego wspólnego czytania z dziećmi.