01 czerwca 2018 15:13 | Kronika Przedszkola

OBCHODY ŚWIĘTA MAMY I TATY

W ostatnich dnia miesiąca maj  obchodziliśmy dzień mamy i taty w poszczególnych grupach. Wspaniałymi gośćmi byli Rodzice, dla których nasze dzielne przedszkolaki przygotowały pod opieką swoich  wychowawczyń piękną niespodziankę, wyjątkowe artystyczne występy. Dzieciaki bardzo się starały, żeby wierszem, piosenką i tańcem podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę.

Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez, bo która Mama i który Tata je powstrzyma, gdy słyszy słowa miłości wypowiadane przez swoje dziecko. Grupy "Jagódki" oraz " Jarzębinki" spędzili swoje święto z rodzicami poza przedszkolem na wspólnym grillowaniu.

Dodatkowo, nasza najmłodsza grupa ,,Kotki" została pasowana na prawdziwego przedszkolaka.  Maluszki były pogodne, radosne a co najważniejsze dumne, że zostały prawdziwymi przedszkolakami. Pani Dyrektor za pomocą Magicznego ołówka dokonała pasowania każdego maluszka. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki.