| | | AAA
Publiczne Przedszkole Nr 2 w Głuchołazach i Oddział w Konradowie
Aktualne komunikaty w dziale INFORMACJE: opłaty, zapowiedź filmu itd.

Kronika Przedszkola

08 stycznia 2018 17:15 | Kronika Przedszkola

AKCJA ' GÓRA GROSZA "

 

 Od kilku lat bierzemy udział w akcji „GÓRA GROSZA”, której celem jest zebranie funduszy dla najbardziej potrzebujących Domów dla Dzieci i Rodzinnych Domów Dziecka. Akcja przeprowadzona była przez zbiórkę monet w każdej z grup przedszkolnych.
Podstawowym celem akcji jest uświadomienie dzieciom, że najmniejsze monety zebrane w tak dużej liczbie mogą stworzyć ogromny fundusz, dzięki któremu udzielona zostanie istotna pomoc bardzo wielu dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Nasze przedszkolaki i ich rodzice nie pozostali obojętni na krzywdę małych dzieci oraz swoich rówieśników, którzy hojnie wrzucali „grosiki”  do słoików ustawionych w każdej grupie przedszkolnej. Akcja pozwoliła uświadomić dzieciom, że oddając choćby jeden grosz można przyczynić się do zrealizowania marzeń dzieci znajdujących się w bardzo trudnej sytuacji rodzinnej.

 Po zakończeniu tej szlachetnej akcji dokonano podliczenia wszystkich zebranych monet.  Dzieci z naszego przedszkola zebrały sumę: 565 zł 96 groszy.

Wszystkim biorącym udział w akcji serdecznie dziękujemy

oraz mamy nadzieję, że w następnej edycji akcji też będą chętnie brali w niej udział !

 

 Rozliczenie końcowe:


Jarzębinki” – 122,01 zł


Misie” – 35 zł 08 gr


Sówki” – 29,00 zł


Tygryski” - 110 zł 43 gr


Biedronki” – 31 zł 54 gr


Jagódki” - 9 zł 00 gr


Smerfy” – 69 zł 02 gr


Krasnoludki” - 159, zł 76 gr

 

Przeczytano: 720 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: