Aktualne komunikaty w dziale INFORMACJE: opłaty, zapowiedź filmu itd.::POMYSŁY DO ZABAWY I PRACY Z DZIECKIEM W DOMU

04 czerwca 2020 07:22 | Aktualności

WAKACJE - OGŁOSZENIE

Szanowni Rodzice!

Dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 2 w Głuchołazach informuje,
że  do 15 czerwca 2020 r. trwają zapisy do Przedszkola dla dzieci
na okres wakacji
(lipiec, sierpień 2020r.).
W związku z nowymi wytycznymi MEN i GIS dotyczące COVID-19
liczba miejsc jest ograniczona.

Lipiec -  czynne jest Publiczne Przedszkole nr2 w Głuchołazach oraz  oddziały przedszkolne przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Bodzanowie.

Sierpień -  czynne jest Publiczne Przedszkole nr1 „Bajka” w Głuchołazach.

Rodzice zobowiązani są do zapoznania się i wypełnienia Oświadczenia Rodziców zamieszczonego poniżej i dostarczenia osobiście lub przesłania drogą elektroniczną na adres biuro@pp2glucholazy.pl  do dnia 15 czerwca 2020r.

Pierwszeństwo przyjęcia do Przedszkola uzyskują  dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz oboje rodziców pracujących.