Aktualne komunikaty w dziale INFORMACJE: opłaty, zapowiedź filmu itd.::POMYSŁY DO ZABAWY I PRACY Z DZIECKIEM W DOMU

24 marca 2020 08:38 | Aktualności

LIST DO DZIECI

Kochane dzieci!!!

Ze względu na Wasze bezpieczeństwo i zdrowie nie możecie chodzić do przedszkola, przebywać na placach zabaw ani tam, gdzie znajduje się dużo ludzi. Wszyscy musimy przestrzegać zasad i umów dotyczących dbania o bezpieczeństwo nasze, rodziny i znajomych. Pamiętajcie o dokładnym myciu rąk i dbaniu o własne zdrowie!!!

Najważniejsze jest to, żeby nikt z nas nie zachorował.

Długa przerwa od zajęć w przedszkolu może spowodować, że do naszych „szufladek w głowie” będzie wpadało mało wiadomości. Ręka i oko nie będą chciały ze sobą współpracować a ucho nie będzie chciało słuchać. Wszyscy musimy wziąć się do pracy. Przedszkolaki to dzieci odważne, pracowite
i obowiązkowe.

Wszystkie Panie z przedszkola bardzo za Wami tęsknią ale ze względu na epidemię, nie mogą się z Wami spotykać. Postanowiły więc wysyłać dla Was za pomocą Internetu pomysły do zajęć i zabaw, które wspólnie z Rodzicami i rodzeństwem możecie wykorzystać w domu. Bawcie się i pracujcie solidnie. Jeśli uda się wam zrobić coś czym chciałybyście się pochwalić Waszym Paniom, możecie wysłać im zdjęcie lub wiadomość. Panie bardzo się ucieszą!!!

Pozdrawiamy i posyłamy buziaczki.