16 maja 2016 18:44 | Aktualności

PARTNERSKIE PRZEDSZKOLE

Z przyjemnością zawiadamiamy, że NASZE PRZEDSZKOLE w dniu 09.05.2015 otrzymało Nagrodę Jakości Ireny Dzierzgowskiej i bezterminową możliwość używania tytułu „Partnerskie przedszkole”. Nagroda przyznawana jest dla placówki, która wyróżnia się wybitnymi osiągnięciami  we wdrażaniu jakości i ma na celu wyłonienie najlepszych przedszkoli w Polsce. Jest nagrodą za jakość pracy, uznaniem w środowisku przedszkolnym i lokalnym. Jest powodem do dumy dla przedszkola, dyrektora, nauczycieli, dzieci, rodziców i przyczynia się do tworzenia najlepszych warunków rozwoju dzieci. Nagroda Jakości im. Ireny Dzierzgowskiej ma zasięg ogólnopolski.

Certyfikat „Partnerskie Przedszkole” ustanowiony został w celu:
- zachęcenia do podnoszenia jakości pracy przedszkoli, promowania najlepszych przedszkoli,
- dostarczenia satysfakcji dzieciom, nauczycielom, rodzicom i dyrektorom, propagowania pięknej idei partnerstwa.

Zdobycie recertyfikacji to nasz wspólny sukces i duma. Każdego dnia będziemy potwierdzać, że tytuł  nadano właściwemu Przedszkolu z najlepszymi nauczycielami i pracownikami pracującymi z najwspanialszymi pod słońcem dziećmi, partnersko współpracującemu  z  rodzicami, a to wszystko pod czujnym, ale przyjaznym okiem Dyrektora.