Aktualne komunikaty w dziale INFORMACJE: opłaty, zapowiedź filmu itd.::POMYSŁY DO ZABAWY I PRACY Z DZIECKIEM W DOMU

6 - LATKI "SPORTOWCY"

GRUPA 6- letnia " SPORTOWCY"

NAUCZYCIELKI: EWELINA KŁAKOWICZ,

BOGUSŁAWA MICHALIK

POMOC NAUCZYCIELA: BOŻENA CHUCHLA

Jesteśmy grupą roześmianych i bardzo ruchliwych 6 latków. W naszym przedszkolu nie ma czasu na nudę, każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie.
Przedszkolaki szczególnie lubią wszelkiego rodzaju gry i zabawy ruchowe oraz  śpiewać, tańczyć i działać plastycznie. Wesołe zabawy łączymy z nauką dzięki temu nikt się nie nudzi. Dzieci wdrażane są do szanowania swojej pracy i pracy kolegów, uczą się współdziałać w grupie i dostrzegać możliwości pójścia na kompromis.
Czas jaki dzieci spędzają w przedszkolu sprzyja rozwojowi umysłowemu i fizycznemu, kształtowaniu wyobraźni oraz dojrzałości emocjonalnej, a także uczeniu poczucia własnej wartości, koleżeństwa, samoobsługi, higieny oraz zasad bezpieczeństwa.